Internetowy Konkurs BRD

Internetowy Konkurs BRD dla uczniów lubuskich szkół podstawowych

Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. oraz Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży zapraszają uczniów lubuskich szkół podstawowych do udziału w II edycji Internetowego Konkursu BRD.
 
Konkurs zostanie zorganizowany w listopadzie, a będzie polegał na odpowiedzi na kolejno pojawiające się pytania. Pierwsze pytanie pojawi się na stronie internetowej Stowarzyszenia www.brd.zgora.pl w poniedziałek 2.11.2020 r. Już dzisiaj czekamy na zgłoszenia uczniów do udziału w Konkursie. Więcej można przeczytać w Regulaminie Konkursu. Prosimy rodziców i nauczycieli o przekazanie swoim uczniom z klas IV-VIII informacji o Konkursie i zachęcenie do udziału. Prosimy także o rozpropagowanie informacji wśród koleżanek i kolegów z sąsiednich szkół.

W okresie pandemii nie wolno zapominać o edukacji w tak ważnej dziedzinie, jaką jest BRD. Pamiętajmy, że wychowanie komunikacyjne jest tak samo ważne jak umiejętność czytania i pisania. Konkurs organizowany jest we współpracy z Kuratorium Oświaty. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Załączniki